X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İptal / İade Politikası

Anasayfaİptal / İade Politikası

İPTAL/İADE POLİTİKASI

1.  İptal işleminin yapılabilmesi için, UIPAPP DIGITAL SERVICES LTD yazılımının kendinden kaynaklı herhangi bir sorun, hata veya problemin olması ve bunun giderilememesi durumu esastır. Yazılım üzerinde bulunmayan herhangi bir özellik yazılımın eksik, hatalı veya kusurlu olduğu anlamına gelmez. Kullanıcı, hizmeti satın alma veya kullanmadan önce, baştan uca incelemek gerektiği takdirde bilgi istemek ve kendisine uygun olup olmadığını teyit etmek ile yükümlüdür.

2. Hizmeti(SMS) satın almadan önce müşterinin deneme hakkı vardır. Müşteri deneme yapabilmek adına müşteri panelinden deneme kredisi yüklenmesi için talepte bulunabilir. Deneme yapmadan satın alma ve sonrasında gereksinimlerini karşılamadığını farketmesi sonucunda iptal ve iade yapılmaz.

3. Hesaba yüklenen ''Hesap Kredisi'' bakiyelerinin iadesi yapılmamaktadır. Bu krediler sadece sms gönderimlerinde kullanılabilir.

4. Sistemle entegre çalışan üçüncü parti modül ve API'lerden kaynaklı sorunlar nedeniyle iptal ve iade yapılmaz.

5. Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi 6.8 Madde gereğince, MÜŞTERİ; gönderilen SMS metni içerisinde yer alan, kişileri yanıltıcı, spam, kimlik avı, dolandırmaya yönelik içerikler, sahte vaatler, rahatsız edici içerikler, küfür, siyasi ayrıştırma, kötüleme, din ırk içeriği, vb içerikleri kapsayan tüm SMS gönderimleri yasaktır. Bunların gönderilmesinden Uipapp'i hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını, tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder. Aksi halde bu tip içeriklerin gönderilmesi ve tespiti durumunda MÜŞTERİ, aldığı hizmetin sorgusuz sualsiz iptal edileceği ve hiçbir şekilde para iadesi vb. yapılmayacağı konusunda mutabıktır.

6. İptal ve iade için gerekli durumlar oluştuğu taktirde, müşteri paneli hizmet detayı üzerinden iptal talebi oluşturulmalıdır.


Top