X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Toplu Sms

AnasayfaToplu Sms

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi kalabalık olan aile, akraba ve arkadaş çevremize özel günlerde hızlı bir şekilde mesaj atamamak hatta bir çoğunu es geçmek zorunda kalmamızdır. Kısıtlı zamanlar bağlarımız kopmasın amacıyla göndermek istediğiniz mesajlarınız tüm tanıdıklarınıza yetmemektedir.

Çağımızın büyük buluşlarından birisi olan internet erişimi ise her daim yanımızda olmayabilir, erişim kısıtlamalar yaşayabilmektedir. Nitekim istasyon uzağında yaşayan operatör kullanıcılarının hatları çekmemekte ve özel günlerde akrabalarıyla iletişim kurmakta zorlanmaktadırlar. Bu yüzden uzun yıllardan beri bize hizmet etmiş SMS’ler devreye girmektedir.

Rehberinizde kayıtlı istediğiniz tüm tanıdıklarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Elbette bunun da bir sınırı maalesef var. Operatörlerden aldığınız tarifelerinde belirli bir SMS kotası bulunmaktadır. Buna bağlı olarak SMS hakkı az olan kişiler bu konuda mağduriyetler yaşamaktadır. Konumuza direkt özel günlerde akrabalara ve arkadaşlara gönderdiğimiz kutlama mesajları olarak girdik ama bunu başka örnekler ile de anlatmamız mümkün.

Mesela kurumsal bir firmanız var ve müşteri yelpazeniz oldukça geniş. Tüm kullanıcılarınıza kolay bir şekilde ulaşamıyorsunuz. Tüm müşterilerinize göndermeniz gereken bilgilerde zorluklar çekiyorsunuz. Toplu SMS sayesinde gönderimlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tabi ki bunu da SMS kotanızı hesaba katarak yapmanız gerekiyor.
İşte tam bu noktada hiçbir sıkıntı çekmemeniz için toplu SMS gönderimi sağlayabilecek firmalar devreye giriyor. Sizin belirlediğiniz kişilere firmaların özenle hazırladığı programlar sayesinde istediğiniz kişi grubuna kolay bir şekilde toplu mesaj gönderebiliyorsunuz. Bu şekilde akrabalara mesaj gönderirken, arkadaşlarınıza mesaj gönderirken, firmanızın müşterilerine mesaj gönderirken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Firma sahipleri için bulunmaz nimet olan toplu SMS atma hizmeti size kurumsallığın önünü ardına kadar açacak olan bir hizmettir. Müşterilerinize olan ilgi ve ala kadarlığınız sayesinde müşteri yelpazeniz hızla artacaktır.
Konumuza dönecek olursak Toplu SMS’ler için belirttiğimiz üzere toplu SMS hizmeti, internet üzerinden gönderim yapabileceğiniz SMS trafiğini anlatan temsili bir kavramdır. İlla büyük sayılarda işlemler yapmanız gerekmez. Toplu SMS sayesinde istediğiniz kişi sayısına bağlı olarak gönderim sağlanmaktadır.
Ayrıca toplu SMS sayesinde, sitenizin ve uygulamalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Elektronik ortamda gerçekleştirilen her türlü işlemin güvenliğini sağlayabilir ve bu işlemleri yapan kişilerin gerçek mi robot mu olup olmadığını kolay bir şekilde teyit edebilirsiniz. Bu konuda toplu SMS’in faydalarını göreceksiniz.

Firmalara sağlayacak faydalı sizlere anlatmıştık. Peki hangi sektörden firmalar bunu kullanırlarsa karlı bir şekilde iş hacmini büyütebileceklerdir;

Turizm Sektörü
• Sitenizden bilgi almak için destek talep eden müşterilerinize kolay bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.
• Kısa süreli kampanyalarınızı müşterilerinize bildirebilirsiniz.
• Müşterileriniz için özel olan günleri kutlayabilirsiniz.

Eğitim Sektörü
• Öğretmenlerin öğrenciler hakkında görüşlerini kolay bir şekilde velilere aktarabilirsiniz.
• Öğrencinin gün içerisinde yaptığı olumsuz davranışları, devamsızlıkları ve aldığı puanları velilere gönderebilirsiniz.
• Velileri ilgilendiren bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Hizmet Sektörü (Tıp, Avukat, Banka, Taşımacılık)
• Hastaneye gelmekte zorlanan hastalarınızı kolay bir şekilde bilgilendirebilirsiniz.
• Hastalarınıza randevularını hatırlatabilirsiniz.
• Müvekkilinize dava ile ilgili bilgiler verebilirsiniz.
• Döviz kurlarının artışından müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.
• Gelecek ve geçmiş borç ödemeleri hakkında bilgiler verebilirsiniz.
• Kargonuz ile ilgili her türlü bilgiyi müşterilerinize aktarabilirsiniz.
• Başka bir şehirden gelen kargonuzun hangi şubenize teslim edildiğini bildirebilirsiniz.

Perakende Sektörü
• Marketlerinizde yaptığınız haftanın indirimleri hakkında bilgiler verebilirsiniz.

Dağıtım Sektörü
• Hizmet halinde olan saha personellerinizi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere birçok alanda toplu SMS’in faydalarını sizlere sunduk. Siz de kolay bir şekilde gerçekleşen, hızlı ve zamandan kazanç sağlayabileceğiniz bu deneyimi tatmak için uipapp.com sitemizi inceleyebilir, hemen üye olup deneyebilir ya da bilgi alabilirsiniz.


Top