X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

200'den fazla ülkeye hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla toplu sms gönderin. Üstelik evrak derdi olmadan!

Şirketimiz; ekonomik maliyetlerle, hızlı ve güvenilir uluslararası sms gönderim hizmeti sunmaktadır. Fiyatlandırma politikamız oldukça basittir, yalnızca gönderdiğiniz sms için ödeme yaparsınız. Şirketimizin müşterisi olarak, hiçbir abonelik ücreti veya herhangi gizli bir ücret ödemezsiniz. Her şey açık ve şeffaftır.


Gelişmiş api entegrasyonu sayesinde, özel yazılımlarınızda ve web sitelerinizde uluslararası sms gönderim hizmeti sunabilir ve kullanabilirsiniz.

Sms Api Entegrasyonu için;

Api Dökümantasyonu

Maliyet Hesapla


Tüm Fiyatlar (Excel)

Evraksız ve Süresiz

Sms göndermek için herhangi bir taahhüt, evrak veya kullanım süresi gerekmez.

Başlıksız SMS Gönderimi

Sms gönderimlerinizi başlıksız(numerik) olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderimler yurtdışı numaralar üzerinden gerçekleşir.

Hızlı SMS Teslimi

Sms gönderim işlemleriniz 1 ile 3 saniye arasında tamamlanarak, alıcılara teslim edilir.

Detaylı Raporlama

Tüm sms gönderim işlemleriniz ve sms gönderim durumları, detaylı olarak raporlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl uluslararası sms gönderebilirim?

Web sitemiz üzerinden bir hesap oluşturup, hesabınıza yeterli miktarda kredi yükleme işlemi yaptıktan sonra, müşteri panelinizde bulunan Uluslararası SMS Servisi sekmesi üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Hesaplamalar nasıl yapılıyor?

Uluslararası SMS gönderim hizmetimizde harcayacağınız kredi, 1 sms başına göndereceğiniz ülkenin maliyeti şeklinde hesaplanmaktadır. Örneğin, Herhangi bir ülke için 1000 adet gsm numarasına 1 smslik mesaj göndermek istediğinizde bu 1000 x Ülke Maliyeti = Sonuç şeklinde hesaplanır.

Gönderilen sms için rapor tutuluyor mu?

Elbette tutuluyor. Hangi ülkelere, kaç adet gsm numarasına, kaç adet sms gönderildiği ve ulaşıp ulaşmadığı gibi bilgiler ve dahası anlık olarak rapor edilmektedir.

İstediğim gönderici başlığı ile sms gönderebilir miyim?

Genellikle çoğu ülkeler için istediğiniz gönderici başlığında sms gönderebilirsiniz. Fakat bazı ülkeler için önceden kayıt yaptırmanız gerekir. Ön kayıt zorunluluğu olan ülkeler lütfen tarafımıza ulaşınız. Haricinde belirleyeceğiniz başlıklar temsili olup, başlık kullanımı ülke veya operatörlere göre değişebilmektedir. Operatörlerin alfanumerik mesaj başlığını kabul etmediği durumlarda mesajınız numerik başlıkla gönderilir.

İletilmeyen sms gönderimlerinin ücret iade var mıdır?

Gönderim sağladığınız içerikler zaman zaman operatörlere takılma durumu olabilmektedir. Sim routing oldu mu geri iade edilmiyor. Bu sebeple iletilmeyen gönderilerde ücretlendirilir.

Ülke birim fiyatları değişiyor mu?

Her ülkeye gönderim birim fiyatı farklıdır. Dolar ve Euro bazlı ücretlendirme olması sebebi ile birim ücretlerinde değişiklik olmaktadır. Bu değişiklik kur bazında sürekli güncellenmektedir.

Api hizmeti sağlıyor musunuz?

Evet sağlıyoruz. Api dökümanlarımızda verilen örnek kodlarımız üzerinden, api erişim bilgilerinizi tanımlayarak, kendi özel yazılımlarınızda uluslararası sms gönderim işlemleri sağlayabilirsiniz.

Top