X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İnternetten Para Kazanma Yolları

AnasayfaYazılarSatış Ortaklığıİnternetten Para Kazanma Yolları

Bir şekilde bu yazımızla karşılaştınız çünkü internetten para kazanmak istiyorsunuz. Belki düzenli gelirinizden ayrı, bir internetten para kazanma yöntemi ile yan gelir elde ederek birkaç fatura ödemeyi, belki de mevcut işinizi değiştirmek istiyorsunuz.

Sebebiniz ne olursa olsun, internetten para kazanma yolları gün geçtikçe daha da artıyor. Ancak unutmayın, internetten para kazanmak artık daha kolay olsa da piyasada oldukça fazla dolandırıcılık vakaları ve verimsiz para kazanma yöntemleri bulunuyor.

Aşağıda, gerçekten çalıştığı onaylanmış yaklaşık farklı internetten para kazanma yöntemini bir araya getirdik. Bazı yöntemler kendi web sitenizi kurmayı gerektiriyor, bazıları ise çeşitli büyük platformlardaki hedef kitlelere ulaşmayı.

Bir Blog veya Web Sitesi ile İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın uzun süredir mümkün olduğu ilk yöntemi, kendi web sitenizi kullanmaktır. Bir niche belirleyin, trafiğinizi arttırın ve ardından bu trafiğe ürün ve hizmetlerinizi satın.Bir web siteniz olmasının güzel yanı, nasıl kâr edeceğinizi planlarken tamamen özgür davranabilmenizdir.Web sitenizle internetten para kazanma yollarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

İşte internet üzerinden para kazanma yolları!

Güzel bir Blog Sitesi İle İnternetten Para Kazanma

Bir çok kişi fikirlerini belirtmek veya yaratıcılığını konuşturmak için blog sitesi açmaktadır.Ancak çoğu durumda insanlar blog sitelerinden para kazanmakla kalmıyor hatta Huffington Post gibi devasa şirketlere dönüştürüyor.

Bütün bloggerlar bu rakamlara ulaşacak diye birşey yok ancak doğru yaklaşımı uygularsanız blog siteniz aracılığıyla internetten para kazanma hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Bir blog sitesinde önemli olan nokta uzun vadeli vizyondur. Hemen para kazanmaya başlamayacaksanız ancak yeteneklerinizi arttırıp, yazılarınızı geliştirerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Eğer amacınız internetten para kazanmak üzere bir blog sitesi açmaksa, aşağıdaki maddeleri unutmamalısınız:

  1. Sağlık, finans, insan ilişkileri, hobiler veya kişisel gelişim gibi evergreen yani ölümsüz bir tema seçin;
  2. Herhangi bir konuda her zaman en iyi kaynağı oluşturmaya odaklanın;
  3. SEO eğitimi alın ve sitenizi arama motorlarında yukarılara taşıyın;
  4. Popüler bloggerlar ve influencerlar ile etkileşime geçin.

Yukarıdaki ipuçları doğru rotayı belirlemenize yardımcı olacaktır. Trafik almaya başlayan kuvvetli bir blog sitesine sahip olduğunuzda üzerinden para kazanmak için bazı fırsatlar doğacaktır, bunlardan bazıları:

  • Ücretli reklamlar;
  • Kendi ders veya ürünlerinizin satışı;
  • Affiliate ürün satışı;

Bir Affiliate Web Sitesi Oluşturun

Bir affiliate sitesi kurmak için belirli ürünleri tavsiye etmeli veya incelemelerini yapmalısınız. Ardından birisi sizin sitenizde bulunan bağlantıyı kullanarak bu ürünü satın aldığında, siz de bir komisyon kazanırsınız.

Bu yöntem büyük paralar kazandırıyor gibi görünmese de sadece affiliate gelirleri üzerine kurulan milyon dolarlık siteler bulunuyor.

Örneğin WireCutter sitesi size tanıdık geliyor olabilir. Nitekim WireCutter yakın zamanda New York Times tarafından 30 milyon dolar karşılığında satın alındığından, bu yöntem oldukça kazançlı olabilir. Ayrıca Lucieslist adında bebek ürünleri inceleme sitesi ve Outdoorgearlab adında kamp ve yürüyüş ürünleri incelemesi sitesi de bulunmaktadır.

Kendi affiliate sitenizi kurmak için sitenizin konusuna uyan bir ortaklık programına katılın. Hatta, bilgisayarlar ve teknolojiyle alakalı bir blogunuz varsa bunu Uipapp'de bulunan ortaklık programı ile de yapabilirsiniz!

Örneğin Bitcatcha adlı web sitesi hosting hizmetleri, VPN araçları ve site kurcularla ilgili incelemeler sunar. Her defasında bir üründen bahsedildiğinde gönderinin içinde bir ortaklık bağlantısı da içerilmektedir.

Uipapp Ortaklık Program’ına üye olduktan sonra bütün kampanyalarınız takip edebileceğiniz bir ortaklık kontrol paneline erişim sağlayacaksınız. Daha sonra ise satışları artırmak için bannerlar ve bilgi görselleri gibi sunulan pazarlama materyallerini kullanın.

Uipapp’in en iyi fiyatları yüksek bir dönüşüm oranı sağladığından gelirlerinizi artırmak için daima olanak bulunmaktadır. Ayrıca yönlendirdiğiniz bir müşteriden bir kere değil her zaman kazanç sağlarsınız. Pasif kazanç mükemmel ve basit bir sistemdir. Bu sebepten dolayı size adanan hesap yöneticisinden öneri ve tavsiye alabilirsiniz. Size yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.

Bir eTicaret Sitesi Oluşturma

Son yıllarda eTicaret sitelerinde bir patlama yaşanıyor. WordPress ve WooCommerce gibi platformlar sayesinde bir eTicaret sitesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Eğer fiziksel ürünlerle uğraşmayı ve satmayı tercih ediyorsanız, bir eTicaret sitesi açmak sizin için kazançlı olabilir.

Başarılı bir online eTicaret sitesi için iki yöntem bulunuyor:

  1. Belirli bir alıcı grubu için fiziksel bir ürün oluşturmak ve bu ürünün satışı.
  2. Yabancı ülkelerde ucuza imal edilmiş ürünleri satın alıp tekrar paketledikten sonra kar marjı ile satışa çıkarmak.

İlk yöntem oldukça başarılı olabilir ancak satacağınız ürünle gerçekten ilgili olmalı ve eTicaret sitenizi başarıya taşımak için araştırmalar yapmayı göze almalısınız.

Ancak SkinnyMe TeaBeardbrand ve Ratio Coffee gibi devasa başarıya ulaşmış dükkanlar gösteriyor ki, siz de eTicaret sitenizle başarının doruklarına çıkabilirsiniz.

Eğer ilk yöntem ilk online ticaret maceranız için biraz riskli görünüyorsa, o halde ikinci yöntemi düşünebilirsiniz. Bu yöntemde AliExpress gibi bir platformdan bir ürün belirliyoruz, ürünü tekrar paketliyoruz ve kendi sitemiz aracılığıyla tekrar satıyoruz.

Doğru ürünleri satmanın yanında ayrıca ürünleri nasıl kargolayacağınızı düşünmeniz gerekiyor. Kargo işlemlerini kendiniz de halledebilirsiniz veya bu iş için başkalarını bulabilirsiniz. Son olarak drop shipping adı verilen popüler yöntemi kullanmanız da mümkün.

Satış ortaklığı hesabınızı etkinleştirin, hemen kazanmaya başlayın.
Bunun için aşağıdaki butona tıklayarak satış ortaklığı programına katılın. Satış ortağı olmanız için herhangi bir zorunluluk gerekmez. Size özel referans bağlantı URL'si üzerinden gerçekleşen satışlar için komisyon kazanırsınız.

UIPAPP.COM ÜCRETSİZ SATIŞ ORTAKLIĞINA HEMEN BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ.


Top